Vítejte na stránkách EuroIT.cz
Mobilní řešení pro osobní a firemní data

Mezi základní potřeby většiny manažerů a podnikatelů patří rychlost, efektivita, pohodlnost - a spolehlivost. Aby nám výpočetní techika vydělávala peníze a usnadňovala život, ne abychom si zoufali nad pomalým či dokonce nespolehlivým systémem. Abychom měli v každém našem zařízení aktuální data, např. soubory, e-mail, kontakty a kalendář.
Někomu stačí jedna kancelář, jeden počítač a jeden mobilní telefon.

Někteří lidé ale mají více kanceláří, více notebooků, více operačních systémů (např. Windows, Mac OS či Linux), více mobilních telefonů, tablet, PDA a další mobilní zařízení (např iPhone, iPad) a ve všech potřebují mít stejná, synchronizovaná aktuální data, případně se nechtějí s notebookem nosit vůbec a v terénu by chtěli pracovat s menším zařízením, ale vše potřebují mít rychlé a spolehlivé - přesně pro ty z Vás je tento web.

Pro servisní a obchodní týmy
, ale samozřejmě nejen pro ně nabízíme synchronizaci a sdílení kalendářů a kontaktů pro snadnější, rychlejší a efektivnější řízení času zaměstnanců.

Nabízíme osobní přístup, spolehlivost, flexibilitu, školení, organizační a konzultační služby v IT oblasti nejen na poli mobilních zařízení.

Nebojte se říct si, co chcete a co potřebujete - najdeme spolu to nejlepší řešení.

 

Anketa

Synchronizujete data s více počítači a mobilními zařízeními?

Ano, automaticky (526)
42%

Ne, ale chtěl bych (357)
29%

Ne, nepotřebuji (361)
29%

Celkový počet hlasů: 1244