Zálohování dat

Zálohování dat je důležitou prevencí před jejich ztrátou. Záchrana dat, když už se povede, bývá velice nákladná záležitost, pracná pro obě strany - firmu, která data zachraňuje, i pro uživatele, který je pak musí roztřídit, obnovit a uvést do normálního stavu.
Nabízíme zálohování dat na vaše lokální disky nebo na vaše či naše počítače přes internet. Dále nabízíme i zálohování e-mailů, kontaktů i kalendářů, a to v časových intervalech, které si sami zvolíte. V neposlední řadě i nepřetržitý přístup k vašim zálohám.

Zálohování používají všichni, kteří si cení svých dat či mají s nějakou tou havárií zkušenosti. Zálohování souborů je samozřejmost, nabízíme ale mnohem víc:

- Zálohování Google kalendáře a kontaktů po hodinách či dnech, a to na našem nebo vašem serveru.
Pro případ, že byste nějakým nedopatřením přišli o ty nejcennější záznamy v kalendáři a kontaktech, ale i kdybyste si chtěli například zkontrolovat, co měl váš konkrétní zaměstnanec v kalendáři na minulý měsíc.

- Zálohování souborů a složek
Na našem či vašem serveru, případně i archivování na optická média.
Opět možnost obnovy dat z konkrétního dne / hodiny.

- Nepřetržitý přístup k zálohám na FTP serveru
Poslední zálohu nebo zálohu z konkrétního data si můžete kdykoliv sami stáhnout, nebo můžete požádat našeho technika o zaslání dat na váš e-mail nebo obnovu dat na dálku.